Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бірюза - один з найпопулярніших мінералів. Вже багато століть цей самоцвіт використовують для виготовлення прикрас які захищають його власника від пристріту, підсилюють його енергію і інтуїцію, зміцнюють силу духу бірюза зміцнює мир в сім'ї, сприяє порозумінню подружжя, розпинає успіхи у фінансових справах. Вона вважається самоцветом, що підживлює жіночу привабливість.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Форма каменю | Овал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Карабін |
| Вид виробу | Намисто |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 6 732,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





