Ексклюзивне намисто "Гранатовий сад" Гранат, грань, Цоізит, бочка
Гранат- камінь любові, котрий здатний збудити любовні втіхи і розвеселити душу. Він відганяє сум та приносить радість власникові. Гранат стимулює волю і витривалість, сприяє розвитку почуття гідності та вважається символом вірності і відданості.
Цоизит - талісман людей, яким потрібне додаткове «прискорення», щоб перемогти подолати їх лінь і досягти успіху в житті. В якості амулета використовуються людські фігурки з цоизит; вважається, що такі амулети, що зберігаються вдома, зберігають в ньому спокій, покращують сімейні відносини.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Цоизит, Гранат |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 338,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





