Ексклюзивне намисто "Філена" Хризопраз рондель, Кварц, Перли, 3 ряди
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Рутиловий кварц підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію. Він будить фантазію і натхнення у творчих людей, допомагає в особистих справах, з ним завжди супроводжують багатство і успіх. Захищає від магії. Вважається,що каблучки і кулони з рутиловим кварцом уповільнюють процес старіння. Рутиловий кварц відганяє тугу, смуток самотності, наділяє свого власника даром передбачення і дозволяє передбачати майбутнє.
Хризопраз - камінь винахідників та новаторів. Він благополучний для любого іншою починання та знаходження нових товаришів. Людям, що бажають обнови своє життя, цей камінь принесе везіння. Вірять, що хризопраз допомагає власнику розвивати красномовність та заманювати гроші. Прикраси з цим мінералом носили, як обереги від негативної енергії.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Виробник | Fursa fashion |
| Колір | Зелений |
| Товщина | 10 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Камені вставки | Перли, Хризопраз, Кварц |
| Форма каменю | Круг |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 6.8 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | біло-зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 3 703,70 ₴





