Ексклюзивне намисто "Латта" Гірський кришталь, Цитрин, Сапфірин галтівка, 3 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.549
2 793,70 ₴
2 234,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Гірський Кришталь грецькою означає лід. Вчені античності вважали, що гірський кришталь - це навіки замерзлий і не розтоплений лід. Гірський кришталь концентрує увагу, загострює розумові процеси, робить мову пе¬реконливою, заспокоює нервову систему.
Сапфірин захищає власника від пристріту, псування, від впливу з боку недоброзичливців, заздрісників. Талісман стабільності, сили, міцності, який здатний нормалізувати відносини між людьми.
Сапфірин - це камінь любові, пристрасті, який здатний залучити до жінки увагу чоловіки.
Цитрин, завдяки кристалічній формі і жовтого кольору, вважається каменем, впитавшим сонячну енергію. А тому власник цитрину вправі розраховувати на енергетичну підтримку з його боку при занепаду життєвих сил, апатії, депресії. Цитрин піднімає самооцінку, додає впевненість у собі, впорядковує думки, спонукає до творчості. Він здатний притягувати удачу у фінансових справах – кристал цитрину, що знаходиться недалеко від готівкових грошей, буде сприяти приросту багатства в будинку. Цей камінь, як сонечко, приносить в будинок тепло і світло, він здатний налагоджувати стосунки між людьми.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп : Овен, Лев, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Виробник | Fursa fashion |
| Колір | Білий |
| Товщина | 6.8 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Камені вставки | Гірський кришталь, Цитрин, Сапфір |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 2 234,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




