Ексклюзивне намисто "Карибські скарби" Бірюза, Корал галтовка
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.577
1 948,70 ₴
1 558,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
БИРЮЗА ― один из самых популярных минералов. Уже много веков этот самоцвет используют для изготовления украшений которые защищают его влас¬ника от сглаза, усиливают его энергию и интуицию, укрепляют силу духа бирюза укрепляет мир в семье, способствует взаимопониманию супругов, начинает успехи в финансовых делах. Она считается самоцветом, что подпитывает женскую привлекательность.
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Овен, Тілець, Близнята, Рак, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Виробник | Fursa fashion |
| Колір | Блакитний |
| Товщина | 6.8 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Камені вставки | Бірюза, Корал |
| Форма каменю | Овал |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Червоно-блакитний |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 558,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




