Ексклюзивне намисто "Соля" Сердолік, крихта, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.29.105
1 883,70 ₴
1 506,96 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СЕРДОЛІК здавна служив символом вірної любові. Згідно з стародавніми віруваннями, він оберігає від людської недоброзичливості, підступності ворогів і пристріту. Цей мінерал ― відмінний оберіг, створює навколо себе велику оздоровчий поле, підвищує імунітет, зміцнює організм. Використовується також в якості талісмана в далеких дорогах і торговельних справах.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Виробник | Fursa fashion |
| Колір | Коричневий |
| Товщина | 6.8 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Камені вставки | Сердолік |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 506,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




