Димчастий топаз Цей камінь з давніх часів вважається сильним оберегом. Він захищає свою власника від заздрості, негативних побажань, пристріту; розвиває твердість характеру, допомагає успішно долати будь-які труднощі. Димчастий топаз допомагає в справах, що вимагають завзятості та наполегливості.
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Виробник | Fursa fashion |
| Колір | Коричневий |
| Товщина | 6.8 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Камені вставки | Перли, Топаз |
| Форма каменю | Круг |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10.12 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричнево-білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 3 573,70 ₴





