Ексклюзивне намисто "Нептун" Лазурит бочки, Гематит, шайба, Корал білий рондель
Лазурит в давнину вважався каменем щирість і справжньої товариськості. Він допомагає втіленню планів і проектів, зміцнює дружбу, допомагає боротися з тривожними думками. З допомогою лазуриту можливо позбутися старих та непотрібних спогадів, минулих відносин і всього іншого, що не слід довго зберігати в пам'яті. Цей мінерал сімволізує щастя в коханні та успіх у нових починаннях.
Гематит(кровавик) - названий від його грецького «haimatos» - кров, символізує хоробрість і мудрість, сприяє збереженню оптимізму і волі, нормалізує артеріальний тиск.
Корали - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Виробник | Fursa fashion |
| Колір | Синій |
| Товщина | 6 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Камені вставки | Лазурит, Корал, Гематит |
| Форма каменю | Бочка |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 1 636,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





