Ексклюзивне намисто "Коралова згарда" Корал галтовка, Агат, рондель
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.166
1 935,70 ₴
1 548,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корали - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками. Корали допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Виробник | Fursa fashion |
| Колір | Червоний |
| Товщина | 6.8 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Камені вставки | Корал, Агат |
| Форма каменю | Круг |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | червоно-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 548,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




