Ексклюзивне намисто "Орета" Корал галтовка, Онікс
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.174
1 467,70 ₴
1 174,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корали - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Онікс- символ везіння та успіху, один із найсильніших оберегів для сім'ї та домашнього вогнища. Вважається, що цей камінь сприяє накопиченню життєвих сил, оскільки здатен поглинати негативну енергію. За давніми легендами, вироби з цього мінералу оберігають від передчасної смерті, зазіхань на життя власника, відганяє «чорні» думки.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Виробник | Fursa fashion |
| Колір | Червоний |
| Товщина | 10 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Камені вставки | Корал, Онікс |
| Форма каменю | Круг |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 174,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




