Лазурит в давнину вважався каменем щирості і справжньої товариськості. Він допомагає втіленню планів і проектів, зміцнює дружбу, допомагає боротися з тривожними думками. З допомогою лазуриту можливо позбутися старих та непотрібних спогадів, минулих відносин і всього іншого, що не слід довго зберігати в пам'яті. Цей мінерал символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях.
Гематит(кровавик) - названий від його грецького «haimatos» - кров, символізує хоробрість і мудрість, сприяє збереженню оптимізму і волі, нормалізує артеріальний тиск
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 310 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Гематит, Лазурит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Довжина виробу | 31 -15 см |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 896,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





