Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
СЕРДОЛІК здавна служив символом вірної любові. Згідно з стародавніми віруваннями, він оберігає від людської недоброзичливості, підступності ворогів і пристріту. Цей мінерал ― відмінний оберіг, створює навколо себе велику оздоровчий поле, підвищує імунітет, зміцнює організм. Використовується в якості талісмана в далеких дорогах і торговельних справах.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Лев, Діва, Терези, Стрілець, Козеріг
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 480 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Сердолік |
| Форма каменю | Круг |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 246,01 ₴





