Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Місячний камінь - камінь єдності закоханих, пом'якшує і зближує відносини, дарує благополуччя та довголіття. Цей мінерал сприймає та притягує щире кохання, його носять, щоб привнести почуття в своє життя.
Гороскоп : Телец, Рак, Дева, Козерог, Водолей, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10.12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Місячний камінь |
| Форма каменю | Круг |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 767,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





