Ексклюзивне намисто "Калина" Корал галтовка, Котяче око, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.536
2 780,70 ₴
2 224,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Котяче око. Більшість каміння з ефектом «котяче око» традиційно рахуються оберегами. Прикраси з ними носили, щоб захистити себе від злих сил, пристріту. Зокрема, вважається, що «котяче око» допомагає зберегти любов і оберігає від зрад. Камінь з ефектом «котяче око» здатний м'яко привернути увагу до свого власника.
Гороскоп: підходить усім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 430 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 12 мм |
| Колір | Червоний |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Корал, Котяче око |
- Ціна: 2 224,56 ₴




