Намисто чоловіче Обсидіан, Гематит куб
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.147
882,70 ₴
706,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обсидіан - камінь оптимістів. Він не дає «спочивати на лаврах», допомагає своєму власнику в досягненні поставлених цілей і підкоренні жаданих вершин. Використовується в якості талісману від нещасних випадків. Люди, які носить амулети з цього каменя, не бояться будь-яких змін, зовнішніх та внутрішніх.
Гематит(кровавик) - названий від його грецького «haimatos» - кров, символізує хоробрість і мудрість, сприяє збереженню оптимізму і волі, нормалізує артеріальний тиск.
Гороскоп : підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 590 мм |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Обсидіан, Гематит |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 706,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




