Ексклюзивне намисто "Феліція" Хризопраз, Агат, 3 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.530
3 222,70 ₴
2 578,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, промовистим у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується як оберег «від псування», сприяє покращенню добробуту
Хризопраз - камінь винахідників та новаторів. Він благополучний для любого іншою починання та знаходження нових товаришів. Людям, що бажають обнови своє життя, цей камінь принесе везіння. Вірять, що хризопраз допомагає власнику розвивати красномовність та заманювати гроші. Прикраси з цим мінералом носили, як обереги від негативної енергії.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10.12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 490 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Зелений |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Агат, Хризопраз |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | зелено-чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 578,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




