Сережки Перламутр, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 1.10.25.001.2.F
6 472,70 ₴
5 178,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перламутр-застосовувався вже на перших ступенях людської культури. Його міцність, чудова чистота, ошатність і гра кольорів, блиск і рідкісний радісна оці ніжність фарб, які наводять на думки про хвилях і хмарах, про приємній прохолоді і сонячних променях, - ось у чому його завжди приваблива для людини сила.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 20 мм |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Помаранчевий |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Перламутр |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Довжина виробу | 37 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | срібло |
- Ціна: 5 178,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




