Ексклюзивне намисто "Флора" Яшма, 3 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.44.085
3 313,70 ₴
2 650,96 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яшма - один з найдавніших мінералів, що володіє унікальними властивостями. Вважається, що прикраси цього каменю допомагають налагодженню відносин з керівництвом і співробітниками, розвивають красномовство, охороняють від злої долі. Цей самоцвіт надає своєму володарю неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі.
Гороскоп : Тілець, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10.12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 430 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Зелений |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Яшма |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Зелений |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 2 650,96 ₴




