Ексклюзивне намисто "Югина" Кахолонг, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.52.010
1 909,70 ₴
1 527,76 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кахолонг здавна вважався талісманом любові, привертає до жінки серця чоловіків. Також він позбавляє від спалахів небезпечної гніву і нападів меланхолії. Кахолонг пов'язаний з материнством і він дуже показаний вагітним жінкам — він зміцнює їх, дає хороші пологи.
Гороскоп : підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 46 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Кахолонг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 527,76 ₴




