Ексклюзивне намисто "Мерехтіння" Перли, Гранат грань, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.504
4 054,70 ₴
3 243,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Гранат- камінь любові, котрий здатний збудити любовні втіхи і розвеселити душу. Він відганяє сум та приносить радість власникові. Гранат стимулює волю і витривалість, сприяє розвитку почуття гідності та вважається символом вірності і відданості.
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Гороскоп: Овен, Лев, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 470 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Бордовий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Гранат, Перли |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 3 243,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




