Ексклюзивне намисто "Рената" Перли, Аквамарин, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.505
2 624,70 ₴
2 099,76 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
АКВАМАРИН - камінь дружби і справедливості, оберігає свого власника від небезпек і обману, додасть розсудливості. Цей самоцвіт допомагає зніма¬ти стрес, нервове напруження, знайти душевну рівновагу.
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Гороскоп : Тілець, Рак, Терези, Скорпіон, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 430 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Аквамарин, Перли |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Біло-блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 099,76 ₴




