Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сердолік здавна служив символом вірною кохання. Згідно з стародавнім віруванням, він оберігає від людської недоброзичливості, підступності ворогів і пристріту. Цей мінерал - чудовий оберіг, створює навколо себе велике оздоровлююче поле, підвищує імунітет, зміцнює організм. Використовується також в якості талісману у дальніх шляхах та торгівельних справах.
Гороскоп : Овен, Телец, Близнецы, Лев, Дева, Весы, Стрелец, Козерог
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 480 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Коричневий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Сердолік |
| Користувацькi характеристики | |
| Покриття | Сердолік |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 792,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





