Ексклюзивне намисто "Мавка лісова" Котяче око, 3 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.17.051
2 650,70 ₴
2 120,56 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котяче око Більшість каміння з ефектом «котяче око» традиційно рахуються оберегами. Прикраси з ними носили, щоб захистити себе від злих сил, пристріту. Зокрема, вважається, що «котяче око» допомагає зберегти любов і оберігає від зрад. Камінь з ефектом «котяче око» здатний м'яко привернути увагу до свого власника.
Гороскоп: підходить для всіх знаків зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 48 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Зелений |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Котяче око |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Зелений |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 2 120,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




