Ексклюзивне намисто "Вівдія" Агат, 5 рядів
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.02.340
5 263,70 ₴
4 210,96 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Підсилює позитивні якості, сприяє концентрації та фокусу. Розкриває та розвиває приховані таланти та здібності. Додає привабливості, роблячи його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігає від негативної енергії ворогів. Зміцнює віру в себе.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8.1 мм |
| Колір | Зелений |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Агат |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір | зелено-чорний |
- Ціна: 4 210,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




