Ексклюзивне намисто "Докія" Агат, 3 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.02.363
2 507,70 ₴
2 006,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним в публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберега «від псування», сприяє поліпшенню добробуту.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 480 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Зелений |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Агат |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 006,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




