Ексклюзивне намисто "Петунія" Агат, Перламутр, Варисцит, Кварц крихта
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.497
1 168,70 ₴
934,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Варисцит - камінь людей, що прагнуть до духовного розвитку. Якщо з ним медитувати, він допоможе розкрити найнесподіваніші здатності і можливості свого власника. Варисцит робить свого господаря милосердним, чуйним до страждань і негараздів інших людей, змушує свого власника допомагати всім, хто потребує допомоги (навіть якщо його про це і не просять).
Рутиловий кварц підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію. Він будить фантазію і натхнення у творчих людей, допомагає в особистих справах, з ним завжди супроводжують багатство і успіх. Захищає від магії. Вважається,що кольця і кулони з рутиловим кварцом уповільнюють процес старіння. Рутиловий кварц відганяє тугу, смуток самотності, наділяє свого власника даром передбачення і дозволяє передбачати майбутнє
Перламутр-застосовувався вже на перших ступенях людської культури. Його міцність, чудова чистота, ошатність і гра кольорів, блиск і рідкісний радісна оці ніжність фарб, які наводять на думки про хвилях і хмарах, про приємній прохолоді і сонячних променях, - ось у чому його завжди приваблива для людини сила.
В якості талісмана перламутр здатний допомогти своєму господареві привнести в життя нове. Він допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир і спокій у родині, оберігає дім від злих духів. Вважається, що вироби з перламутру можуть служити амулетом, що продовжує роки життя своєму господареві.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 510 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Агат, Перламутр, Варисцит, Кварц |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 934,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



