Ексклюзивне намисто "Чакра" Рубін, Циркон, Лазурит, Лабрадор, Аметист грань , Перли
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.133
1 831,70 ₴
1 465,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
РУБІН ― він хранитель чистоти, споконвічного неба, зберігач того, що нами втрачено. Рубін ― це камінь влади, блиску, марнославства, творчої віддачі. Це камінь тих, хто досяг певного положення, тих, хто пов'язаний з кармою інших людей. Його головна властивість ― породжувати потяг до великого. Своєму власникові камінь надає силу лева, безстрашність орла і мудрість змії. Камінь сприяє палкої любові.
Циркон оберіг від недоброзичливців, заздрісників,
Виводить на чисту воду людей, які хочуть вас обдурити,
Підсилює харизму власника, робить його привабливішим для оточуючих,
Допомагає діяти у складних ситуаціях,
Якщо ви носитимете камінь при собі, вас усюди чекатиме теплий прийом,
Приносить удачу та успіх у справах,
Загострює інтуїцію, допомагає проникати у суть речей,
Камінь зміцнює розумові здібності та підвищує потяг до знань.
Лазурит В давнину вважався каменем щирості і справжньої товариськості. Він допомагає втіленню планів і проектів, зміцнює дружбу, допомагає боротися з тривожними думками. З допомогою лазуриту можливо позбутися старих та непотрібних спогадів, минулих відносин і всього іншого, що не слід довго зберігати в пам'яті. Цей мінерал символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях.
ЛАБРАДОР пробуджує в людині приховані таланти і допомагає розвинути їх, дарує яскраві мрії і змушує свого власника спробувати «обійняти неосяжне».Камінь рекомендується носити зрілим людям, яким вже є 30 років.Лабрадор вважається амулетом людей творчих, їм він приносить натхнення, вміння «зловити хвилю», а разом з тим і славу. Камінь дуже прив'язується до свого власника і оберігає його від усіляких неприємних ситуацій і негативно налаштованих людей.
Аметист - символ щирості, та чистосердечності, сприяє досягненню внутрішнього спокою, гасить душевний біль і тривогу, допомагає контролювати емоції Вважається, що цей мінерал наділяє людину проникливістю, зміцнює стійкість проти спокус, оберігає від пристріту. Прикраси з аметисту кладуть під подушку, щоб бачити хороші сни.
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп: Овен, Телець, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 8 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 400 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 3.5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Рубін, Циркон, Лазурит, Лабрадор, Аметист, Перли |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 465,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




