Ексклюзивне намисто "Антонія" Котяче око, Тигрове око
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.135
2 156,70 ₴
1 725,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
«Котяче око» Більшість каменів з ефектом «котяче око» традиційно вважаються оберегами. Прикраси з ними носили, щоб захистити себе від злих сил, пристріту. Зокрема, вважається, що «котяче око» допомагає зберегти любов і оберігає від зрад. Камінь з ефектом «котяче око» здатний м'яко привернути увагу до свого власника.
Тигрове око оберіг від пристріту, наклепу, «порчі». Є найкращим талісманом для ділових людей. Він оберігає від банкрутства, фінансових втрат, зміцнює здоровий глузд, допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 460 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Жовтий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Котяче око, Тигрове око |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | жовто-синій |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 725,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




