Ексклюзивне намисто "Омелін" Онікс, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.24.005
2 507,70 ₴
2 006,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оникс- символ везения и успеха, один из самых сильных оберегов для семьи и домашнего очага. Считается, что этот камень способствует накоплению жизненных сил, поскольку способен поглощать негативную энергию. По древним легендам, изделия из этого минерала предохраняют от преждевременной смерти, посягательств на жизнь владельца, отгоняет «черные» мысли.
Гороскоп : Овен, Тілець, Лев, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8.1 мм |
| Колір | Зелений |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Онікс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | салатовий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 2 006,16 ₴




