Ексклюзивне намисто "Пробудження" Гранат, Цитрин, Гірський кришталь крихта
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.425
1 324,70 ₴
1 059,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
ГРАНАТ ― камінь любові, який здатний порушити любовні втіхи і розвеселиты душу. Він відганяє печаль і приносить радість власникові. Гранат стимулює волю і витривалість, сприяє розвитку почуття гідності і вважається символом вірності та відданості.
Гірський Кришталь грецькою означає лід. Вчені античності вважали, що гірський кришталь - це навіки замерзлий і не розтоплений лід. Гірський кришталь концентрує увагу, загострює розумові процеси, робить мову пе¬реконливою, заспокоює нервову систему.
Цитрин, завдяки кристалічній формі і жовтого кольору, вважається каменем, впитавшим сонячну енергію. А тому власник цитрину вправі розраховувати на енергетичну підтримку з його боку при занепаду життєвих сил, апатії, депресії. Цитрин піднімає самооцінку, додає впевненість у собі, впорядковує думки, спонукає до творчості. Він здатний притягувати удачу у фінансових справах – кристал цитрину, що знаходиться недалеко від готівкових грошей, буде сприяти приросту багатства в будинку. Цей камінь, як сонечко, приносить в будинок тепло і світло, він здатний налагоджувати стосунки між людьми.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп : Овен, Лев, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 530 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 8.1 мм |
| Колір | Бордовий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Гранат, Гірський кришталь, Цитрин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 059,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




