Ексклюзивне намисто "Раїса" Агат, Гематит куб, рондель, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.493
2 299,70 ₴
1 839,76 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат – символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним в публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберега «від псування», сприяє поліпшенню добробуту.
Гематит(кровавик) - названий від його грецького «haimatos» - кров, символізує хоробрість і мудрість, сприяє збереженню оптимізму і волі, нормалізує артеріальний тиск.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат, Гематит |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 839,76 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




