Ексклюзивне намисто "Святослава" Корал галтовка, Хризопраз, 3 ряди
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Хризопраз - камінь винахідників та новаторів. Він благополучний для любого іншою починання та знаходження нових товаришів. Людям, що бажають обнови своє життя, цей камінь принесе везіння. Вірять, що хризопраз допомагає власнику розвивати красномовність та заманювати гроші. Прикраси з цим мінералом носили, як обереги від негативної енергії.
Гороскоп: підходить усім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Хризопраз |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 3 677,70 ₴





