Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГРАНАТ ― камінь любові, який здатний порушити любовні втіхи і розвеселиты душу. Він відганяє печаль і приносить радість власникові. Гранат стимулює волю і витривалість, сприяє розвитку почуття гідності і вважається символом вірності та відданості.
Гороскоп: Овен, Лев, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Гранат |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Бордовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 299,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





