Ексклюзивний брелок "Fursa fashion 2" Агат, Тигрове око
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.031
466,70 ₴
373,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Тигрове око оберіг від пристріту, наклепу, «порчі». Є найкращим талісманом для ділових людей. Він оберігає від банкрутства, фінансових втрат, зміцнює здоровий глузд, допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях.
Гороскоп: Близнюки, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Колір і відтінок | чорно-синій |
| Камені вставки | Агат, Тигрове око |
- Ціна: 373,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



