Ексклюзивне намисто "Лада" Шунгіт, Тигрове око, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.109
3 170,70 ₴
2 536,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Як талісман шунгіт може використовуватися у вигляді куль, пірамідок або кубиків. Це камінь молодих енергійних людей. Талісман у вигляді кулі приносить своєму господареві успіхи в любовних справах. Талісман у вигляді пірамідки використовується для захисту житла від темних сил і негативної енергії. Талісман у вигляді кубика використовується для залучення удачі в комерційній діяльності.
Сучасні маги, що практикують, використовують шунгіт для виготовлення оберегів, дія яких спрямована на захист від темних сил. Своєму господареві такий оберіг приносить спокій. У сучасній магії існує думка, що піраміди, виготовлені з цього мінералу, здатні захистити людину від негативної енергії телевізорів та комп'ютерних моніторів.
Тигрове око оберіг від пристріту, наклепу, «порчі». Є найкращим талісманом для ділових людей. Він оберігає від банкрутства, фінансових втрат, зміцнює здоровий глузд, допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Шунгіт, Тигрове око |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | чорно-коричневий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 2 536,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




