Ексклюзивне намисто "Роксолана"
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.383
1 766,70 ₴
1 413,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Тигрове око оберіг від пристріту, наклепу, «порчі». Є найкращим талісманом для ділових людей. Він оберігає від банкрутства, фінансових втрат, зміцнює здоровий глузд, допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях.
Адуляр - місячний камінь.
Щоб лікувальні властивості адуляру виявилися повною мірою, необхідний безпосередній контакт каменю і людини. Неважливо, як ви будете носити прикрасу з адуляр - як натільний амулет, перстень або сережки - головне забезпечити якщо не постійна взаємодія шкіри і самоцвіту, то часті торкання.
Носіння адуляру заспокоює людину, знімає роздратування, розслабляє, допомагає «відключатися» від турбот. Антистресовий фактор місячного каменю настільки могутній, що літотерапевт рекомендують носіння адуляру навіть епілептикам. Гарний самоцвіт і в профілактиці розладів сну.
Гороскоп : підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Тигрове око, Місячний камінь |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синьо-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 413,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




