Ексклюзивне намисто "Кава з молоком" Перламутр, Агат
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.043
4 938,70 ₴
3 950,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Як випливає з історії, перламутр вважали матір'ю перлів, що і стало причиною його назви. Шанування і повага – почуття, які викликав у людей ніжний і водночас величний перламутр. Особливе значення надавалося каменю в Стародавньому Римі, де володіння такою красою служило свідченням дійсної мудрості й влади. Саме тому перламутр використовувався для обробки приміщень палацу імператора.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр, Агат |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 3 950,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




