Ексклюзивне намисто "Серце Патрісії" Майорк круглий, Амазоніт
Жемчуг Считается, что созерцание на жемчужины успокаивает психику, приносит душевное равновесие и душевное спокойствие жемчуг - эликсир молодости, отгоняют меланхолию и заботы, восстанавливают утраченные силы, сохраняют красоту. Это символ процветания и благополучия.
АМАЗОНІТ - камінь сміливості й відданості. Створює гарний настрій, знімає почуття тривоги й непевності. Прикраси з амазоніту допомагають зміцнити сімейні відносини й побудувати міцну родину. Вони залучають матеріальний статок і здатні надихати людей похилого віку на пориви молодості.
Гороскоп: подходит всем знакам зодиака
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Майорка, Амазоніт |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Біло-блакитний |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Довжина виробу | 57 см +6 см |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 662,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





