Ексклюзивне намисто "Ярин дар" Агат, Кахалонг, 5 рядів
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.069
5 042,70 ₴
4 034,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним в публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберега «від псування», сприяє поліпшенню добробуту
Кахолонг здавна вважався талісманом любові, привертає до жінки серця чоловіків. Також він позбавляє від спалахів небезпечного гніву і нападів меланхолії. Кахолонг зміцнює добробут, збільшує накопичення, а також зміцнює здоров'я і сприяє швидкому одужанню у разі хвороби. Він є найкращим каменем для гармонізації та зміцнення людини і його сім'ї.Кахолонг пов'язаний з материнством і він дуже показаний вагітним жінкам - він зміцнює їх, дає хороші пологи.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат, Кахолонг |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 8.1 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір | Чорно-білий |
| Колір і відтінок | Білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 4 034,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




