Ексклюзивне намисто "Рамона" Агат сфера, Корал рондель, 3 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.075
2 780,70 ₴
2 224,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним в публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберега «від псування», сприяє поліпшенню добробуту
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Гороскоп: Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат, Корал |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10.14 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір | Червоно-чорний |
| Колір і відтінок | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 224,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




