Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тигрове око оберіг від пристріту, наклепу, «порчі». Є найкращим талісманом для ділових людей. Він оберігає від банкрутства, фінансових втрат, зміцнює здоровий глузд, допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях.
Гороскоп: Овен, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Камінь | |
| Камінь | Тигрове око |
- Ціна: 440,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



