Ексклюзивне намисто "Срібна сова" Агат, Яшма, Корал, 3-рядне
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.120
3 222,70 ₴
2 578,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Яшма - один з найдавніших мінералів, що володіє унікальними властивостями. Вважається, що прикраси цього каменю допомагають налагодженню відносин з керівництвом і співробітниками, розвивають красномовство, охороняють від злої долі. Цей самоцвіт надає своєму володарю неповторну привабливість та сприяє успіху у протилежної статі.
Корали - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат, Корал, Яшма |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 8.9 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 578,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




