Ексклюзивний брелок "Fursa fashion" Шунгіт, Нефрит
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.025
427,70 ₴
342,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шунгіт це камінь-захисник, тому його застосовують для створення оберегів і талісманів. Він сприяє проведенню духовної енергії в тіло людини.
Нефрит - символ досконалості та чистоти, уособлює порядність, хоробрість, вірність та мудрість, зміцнює здоров'я. Його радять носити людям, які намагаються змінити своє життя, вступити в новий його період. Нефрит - камінь змін, допомагає виходити з життєвих негараздів.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
- Ціна: 342,16 ₴


