Ексклюзивний брелок "Fursa fashion" Рожевий кварц, Місячний камінь
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.026
427,70 ₴
342,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рожевий кварц- камінь любові і радості; символізує здоров'я, молодість, підсилює жіночу привабливість. Цей мінерал притягує до власника успіх, розвиває позитивний погляд на життя, покращує настрій, підвищує самооцінку.
Місячний камінь - камінь єдності закоханих, пом'якшує і зближує відносини, дарує благополуччя та довголіття. Цей мінерал сприймає та притягує щире кохання, його носять, щоб привнести почуття в своє життя.
Гороскоп: Овен, Телець, Лев, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Кількість каменів | 1 |
| Колір і відтінок | Рожевий |
| Камені вставки | Кварц рожевий, Місячний камінь |
- Ціна: 342,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка


