Ексклюзивний брелок "Романтичність" Шунгіт, Гематит квадрат
-20%
- В наявності
- Код: 13.18.28.029
375,70 ₴
300,56 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шунгіт це камінь-захисник, тому його застосовують для створення оберегів і талісманів. Він сприяє проведенню духовної енергії в тіло людини.
Гематит(кровавик) - названий від його грецького «haimatos» - кров, символізує хоробрість і мудрість, сприяє збереженню оптимізму і волі, нормалізує артеріальний тиск.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
- Ціна: 300,56 ₴


