Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
«Котяче око» Більшість каменів з ефектом «котяче око» традиційно вважаються оберегами. Прикраси з ними носили, щоб захистити себе від злих сил, пристріту. Зокрема, вважається, що «котяче око» допомагає зберегти любов і оберігає від зрад. Камінь з ефектом «котяче око» здатний м'яко привернути увагу до свого власника.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Жовтий |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Вид брелока | Для готелів |
| Колір | |
| Колір | Жовто-блакитний |
- Ціна: 427,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



