Ексклюзивне намисто "Русь" Цитрин, Апатит, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.108
4 197,70 ₴
3 358,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Цитрин, завдяки кристалічній формі і жовтого кольору, вважається каменем, впитавшим сонячну енергію. А тому власник цитрину вправі розраховувати на енергетичну підтримку з його боку при занепаду життєвих сил, апатії, депресії. Цитрин піднімає самооцінку, додає впевненість у собі, впорядковує думки, спонукає до творчості. Він здатний притягувати удачу у фінансових справах – кристал цитрину, що знаходиться недалеко від готівкових грошей, буде сприяти приросту багатства в будинку. Цей камінь, як сонечко, приносить в будинок тепло і світло, він здатний налагоджувати стосунки між людьми.
Апатит є для свого власника каменем-оберегом від безлічі хвороб. Крім цілющих властивостей, він має здатність коригувати психо-емоційний стан людини: гнівливих і дратівливих робити спокійними і врівноваженими; запальних і агресивних перетворювати в розважливих і миролюбних. Мабуть, саме тому апатит називають каменем умиротворення.
Цей мінерал робить все можливе, щоб уберегти власника від життєвих бід і негараздів, попереджаючи людини про можливу небезпеку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп: Овен, Близнюки, Рак, Лев, Терези, Стрілець, Водолій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Цитрин, Апатит |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір | Жовто-синій |
| Колір і відтінок | Жовтий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 3 358,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




