Ексклюзивне намисто "Пріма донна" Хризопраз рондель, Перламутр, 2 ряди
Хризопраз - камінь винахідників та новаторів. Він благополучний для любого іншою починання та знаходження нових товаришів. Людям, що бажають обнови своє життя, цей камінь принесе везіння. Вірять, що хризопраз допомагає власнику розвивати красномовність та заманювати гроші. Прикраси з цим мінералом носили, як обереги від негативної енергії.
Перламутр-застосовувався вже на перших ступенях людської культури. Його міцність, чудова чистота, ошатність і гра кольорів, блиск і рідкісний радісна оці ніжність фарб, які наводять на думки про хвилях і хмарах, про приємній прохолоді і сонячних променях, - ось у чому його завжди приваблива для людини сила.
В якості талісмана перламутр здатний допомогти своєму господареві привнести в життя нове. Він допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир і спокій у родині, оберігає дім від злих духів. Вважається, що вироби з перламутру можуть служити амулетом, що продовжує роки життя своєму господареві.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп: Близнюки, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Хризопраз, Перламутр |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Зелений |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 285,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





