Ексклюзивна підвіска Топаз грань, багатогранник, Гірський кришталь крихта
-20%
- В наявності
- Код: 13.07.34.005
570,70 ₴
456,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Димчастий топаз Цей камінь з давніх часів вважається сильним оберегом. Він захищає свою власника від заздрості, негативних побажань, пристріту; розвиває твердість характеру, допомагає успішно долати будь-які труднощі. Димчастий топаз допомагає в справах, що вимагають завзятості та наполегливості
Гірський кришталь грецькою означає лід. Вчені античності вважали, що гірський кришталь - це навіки замерзлий і не розтоплений лід. Гірський кришталь концентрує увагу, загострює розумові процеси, робить мову переконливою, заспокоює нервову систему.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Топаз, Гірський кришталь |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Коричневий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 456,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



