Ексклюзивне намисто "Світанок двадцять четвертого" Топаз грань
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.34.036
2 156,70 ₴
1 725,36 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Димчастий топаз Цей камінь з давніх часів вважається сильним оберегом. Він захищає свою власника від заздрості, негативних побажань, пристріту; розвиває твердість характеру, допомагає успішно долати будь-які труднощі. Димчастий топаз допомагає в справах, що вимагають завзятості та наполегливості.
Телець, Близнюки, Рак, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Топаз |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 725,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




